Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiemy z kim zmierzy się Batwoman!

Rachel Skarsten (“Nastoletnia Maria Stuart”, „Lost Girl”) dołączyła do obsady serialu “Batwoman”. Została jej powierzona rola głównego czarnego charakteru serii, czyli Alice, liderki Wonderland Gang.

Cały Wonderland Gang jest inspirowany światem i postaciami stworzonymi przez Lewisa Carrolla. Alice jest równie urocza, co maniakalnie niebezpieczna. Jej celem jest doprowadzenie do stanu, by nikt w Gotham nie czuł się bezpiecznie.

W roli tytułowej powróci oczywiście Ruby Rose, która zadebiutowała jako superbohaterka w 3-odcinkowym crossoverze „Flasha”, „Arrowa” oraz „Supergirl” – „Elseworlds”.

Tak wygląda krótki opis fabuły „Batwoman”:

Kate Kane zawsze mówi w prost, co myśli, głęboko wierzy w sprawiedliwość, jest wyszkoloną wojowniczką i nie kryje się ze swoją orientacją seksualną. Pod pseudonimem Batwoman ma zamiar oczyścić ulice Gotham ze zbrodni. Jednak zanim stanie się symbolem nadziei, Kate będzie musiała pokonać własne demony.

Showrunnerką „Batwoman” jest Caroline Dries (“Pamiętniki wampirów”). Nad projektem ma czuwać Greg Berlanti, architekt całego Arrowverse. Data premiery serialu jest nieznana.