Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wieści obsadowe z The Mandalorian: na ekranie Pedro Pascal i Gina Carano!

Informację o dołączeniu Pascala do obsady „The Mandaliorian” potwierdził serwis Variety, a dziś poznaliśmy kolejną gwiazdę serialu. Do obsady dołączyła Gina Carano (“Deadpool”, “Ocalenie”, “Szybcy i wściekli 6”).

Gina Carano to kolejna, po Pedro Pascalu, osoba, którą zobaczymy w “The Mandalorian”. Źródłem tych wieści jest serwis That Hashtag Show, który jednak nie zdradza w jaką postać wcieli się aktorka.

Głównym bohaterem “The Mandalorian” będzie mandaloriański rewolwerowiec (Pedro Pascal), który pochodzi z tej samej planety co Boba Fett. Porusza się i działa na obrzeżach galaktyki, z dala od wzroku stróżów prawa Nowej Republiki. Podobno ma być to bohater w stylu łowcy nagród pokroju Jango czy Boba Fetta. Akcja serii osadzona będzie po wydarzeniach przedstawionych w “Powrocie Jedi”.

Lucas Film potwierdził, że oprócz Taiki Waititiego i Dave’a Filloniego za kamerą „The Mandalorian” staną Bryce Dallas Howard („Jurassic World”), Deborah Chow („Zagubieni w kosmosie”, „Iron Fist”, „Jessica Jones”), Rick Famuyiwa („Dope”). Całość nadzorował będzie natomiast Jon Favreau – filmowiec pełni rolę scenarzysty i producenta wykonawczego serialu. Projekt powstaje z przeznaczeniem na platformę streamingową Disney+.

Jak wynika z medialnych doniesień, w serialu wystąpią Taika Waititi, Jon Favreau oraz Bryce Dallas Howard. Waititi ma udzielić swojego głosu postaci droida, a pozostała dwójka pojawi się na ekranach, jednak nie wiadomo w jakie postacie się wcielą.