Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wieści ze świata The Walking Dead

Podczas trwającego Comic-Con at Home stacja AMC ogłosiła, że już w październiku zobaczymy „finał” 10. sezonu „The Walking Dead”. Podzieliła się też kilkoma materiałami i informacjami o spin-offach głównej serii.

Odcinek „A Certain Doom”, który nie został wyemitowany wiosną ze względu na wybuch pandemii, zobaczymy 4 października. Showrunnerka serialu Angela Kang ogłosiła na Comic-Conie, że ten odcinek nie będzie jednak finałem 10. serii. Sezon zostanie bowiem wydłużony o sześć odcinków, które docelowo mamy zobaczyć na początku 2021 roku, jeżeli warunki pozwolą na nieprzerwaną pracę obsady i ekipy filmowej.

Natomiast 6. sezon „Fear the Walking Dead” zadebiutuje w październiku. Emisja w USA została zaplanowana na 11 października, a w Polsce nowy odcinek zobaczymy 12 października o godz. 22:00 na AMC. Oficjalny zwiastun:

Również w październiku zobaczymy nowy serial z uniwersum TWD: “The Walking Dead: World Beyond”. Ten spin-off będzie opowiadać o pokoleniu wychowanym w czasie apokalipsy, a premierowy odcinek zobaczymy 4 października. Poniżej najnowszy zwiastun: