Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Will odpocznie w trzecim sezonie Stranger Things?

Wszyscy z niecierpliwością wyglądamy kolejnego sezonu „Stranger Things” od Netflixa, a tymczasem twórcy serii zdradzili kilka szczegółów na temat nowych przygód paczki przyjaciół z Hawkins. Okazuje się, że w trzecim sezonie Will Byers będzie mógł spać spokojniej.

W pierwszym sezonie „Stranger Things” Will przepadł w przerażającym obcym wymiarze, a w drugim został opętany przez złowrogą istotę. Wygląda na to, że w trzecim twórcy serialu pozwolą mu trochę odetchnąć. Producent Shawn Levy zdradził, że nadchodzących odcinkach bohaterowie zmierzą się z całkiem nowym złem, ale nie sprecyzował co dokładnie będzie zagrażać przyjaciołom z Hawkins:

Zamierzamy dać Willowi spokój. Nie sprawimy mu piekła trzeci raz z rzędu. Noah Schnapp poradził sobie świetnie w odgrywaniu tak trudnych i fatalnych sytuacji. Teraz Will będzie musiał zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, ale nie będą one tak poważne, jak w poprzednich dwóch sezonach. – zapowiedział Levy.

Producent zdradził również, że trzeci sezon „Stranger Things” będzie składać się z 8 lub 9 odcinków, w zależności od rozwoju wątków. Jednak twórcy serii już dokładnie wiedzą, jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów. Z dobrych wieści, jakimi podzielił się Shawn Levy, warto odnotować, że ponownie zobaczymy na ekranach mistrzowski duet Dustin-Steven (Gaten Matarazzo i Joe Keery). Ich relacja zostanie rozwinięta, twórcy zaprezentują nam zdecydowanie głębsze porozumienie między tymi bohaterami: – Chcę, by było widać, że znają się już od roku, że są niczym bracia. – podkreślił Levy.

Stranger things dustin steve

Cieszymy się z takich informacji, a Wy?