Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wstrzymano prace nad Cowboy Bebop od Netflixa po wypadku na planie

Z powodu kontuzji aktora wcielającego się w tytułową postać, prace nad netflixowym serialem „Cowboy Bebop” zostały wstrzymane. John Cho uległ poważnej kontuzji kolana podczas zdjęć na planie.

Prace na planie aktorskiej odsłony anime rozpoczęły się już jakiś czas temu. Scenariuszem i reżyserią zajmuje się Shinichirô Watanabe. Tytułowa rola przypadła Johnowi Cho (“Star Trek Beyond”), kótry wcieli się w Spike’a Spiegela, a obok niego w obsadzie serialu zagrają również: Mustafa Shakir (“Luke Cage”) – Jet Black, Daniella Pineda (“Jurassic World: Upadłe królestwo”) – Faye Valentine, oraz Alex Hassell (“Suburbicon”) – Vicious.

Niestety, John Cho uległ 5 października poważnej kontuzji kolana podczas prac na planie w Nowej Zelandii. Aktor podziękował swoim fanom za życzenia zdrowia i wsparcie za pośrednictwem wpisu w mediach społecznościowych.

Dokładne okoliczności zdarzenia nie zostały podane do publicznej wiadomości, jednak teraz aktor znajduje się w Los Angeles, gdzie przejdzie operację i rozpocznie rehabilitację. Prace nad serialem opóźnią się o 7 – 9 miesięcy. Data premiery „Cowboy Bebop” pozostaje nieznana.