Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wychowane przez wilki dostaje 2. sezon!

Serial „Wychowane przez wilki” zyskał przychylność widzów i krytyków, a dotychczasowe wyniki oglądalności 1. sezonu zadowoliły HBO. Stacja zdecydowała się złożyć zamówienie na kolejny sezon produkcji.

Producentem wykonawczym serialu jest Ridley Scott, który zajął się również reżyserią pierwszych dwóch odcinków. Gwiazdami obsady serialu są m.in. Travis Fimmel, Amanda Collin, Abubakar Salim oraz Winta McGrath. Finał 1. sezonu zostanie wyemitowany 1 października.

W oficjalnym komunikacie HBO czytamy, że „Raised by Wolves” z odcinka na odcinek cieszy się rosnącym zainteresowaniem, co było powodem decyzji o kontynuacji. Stery 2. sezonu ponownie powierzono Aaronowi Guzikowskiemu, a Ridley Scott powróci w roli reżysera.

Oficjalny opis i zapowiedź serialu, który jest dostępny w ofercie HBO:

Serial “Wychowane przez wilki”, którego producentem wykonawczym jest Ridley Scott, opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.