Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wychowane przez wilki: start prac nad 2. sezonem w marcu!

Wiemy kiedy rozpoczną się zdjęcia do nowych odcinków „Raised By Wolves”. Aktorka Amanda Collin ujawniła portalowi NME, że obecnie przygotowuje się do startu półrocznych zdjęć w RPA.

„Wychowane przez wilki” to serial science-fiction produkowany przez HBO i Sky Atlantic, którego producentem wykonawczym jest Ridley Scott. Jedna z gwiazd obsady, aktorka Amanda Collin, ujawniła, że zdjęcia do 2. sezonu rozpoczną się w połowie marca w Kapsztadzie.

Scott był również reżyserem dwóch pierwszych odcinków futurystycznego thrillera, który we wrześniu 2020 roku zadebiutował w ofercie HBO. Serial zdobył uznanie widzów i krytyków z całego świata.

W 1. sezonie śledził losy dwójki androidów (Amanda Collin i Abubakar Salim), które rozbijają się na obcej planecie po ucieczce z niebezpiecznej strefy wojny. Ich zadaniem było wyhodowanie z embrionów i wychowanie ludzkich dzieci, w nadziei na odbudowę cywilizacji. W obsadzie obok Collin i Salima występują również Travis Fimmel, Winta McGrath, Niamh Algar oraz Felix Jamieson.

Nie ogłoszono jeszcze daty emisji 2. sezonu „Raised By Wolves”. Jednak Collin ma nadzieję, że serial będzie kontynuowany także w trzeciej i kolejnej serii:

Mam nadzieję, że będzie trwał wiecznie, ponieważ kocham Matkę. Jednak musimy poczekać i zobaczyć jak to będzie. Teraz jest tak wiele świetnych programów. Po prostu cieszę się, że wkraczamy w drugi sezon.

– powiedziała.