Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wystartowały zdjęcia do The Last of Us

Rozpoczęto prace na planie serialowej adaptacji „The Last of Us” od HBO. Zobaczcie pierwsze zdjęcie obsady zza kulis produkcji!


Gabriel Luna, który w „The Last of Us” zagra Tommy’ego, brata Joela (Pedro Pascal – również na fotografii), udostępnił na swoim Instagramie pierwsze zakulisowe zdjęcie z planu. Na zdjęciu widzimy też Nico Parker, która w serialu sportretuje córkę głównego bohatera.

Showrunnerem projektu został Craig Mazin („Czarnobyl”), który ściśle współpracuje z Neilem Druckmannem, scenarzystą i reżyserem gry. Serial wyprodukuje HBO i Sony Pictures Television we współpracy z PlayStation Productions, Word Games oraz studiem Naughty Dog. Obsada na ten moment składa się z następujących aktorów: Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Merle Dandridge oraz Nico Parker.

Serial będzie oparty na bestsellerowej grze wideo “The Last of Us”. Akcja rozgrywa się w USA, 20 lat po tym, jak tajemnicza zaraza zdziesiątkowała ludzkość i przyczyniła się do upadku cywilizacji. Głównymi bohaterami są przemytnik Joel oraz nastoletnia Ellie, którzy próbują przeżyć w tej przerażającej rzeczywistości.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Gabriel Luna (@iamgabrielluna)