Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Yennefer, Ciri i Geralt w spotach z Wiedźmina

Podczas WitcherConu każdy z głównych bohaterów serialu doczekał się krótkiego teasera, w którym zarysowano jego dalsze losy. Drugi sezon „Wiedźmina” dostaniemy w grudniu, a teraz poznaliśmy też tytuły nadchodzących odcinków.

Oprócz zwiastuna 2. sezonu „Wiedźmina”, WitcherCon przyniósł trzy krótkie teasery skupiające się na postaciach czarodziejki Yennefer (Anya Chalotra), księżniczki Ciri (Freya Allan) oraz Wiedźmina Geralta (Henry Cavill). Oto one:

Oficjalny opis 2. sezonu oraz tytuły odcinków prezentujemy poniżej:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Odcinek 1 – A Grain of Truth / Ziarno Prawdy
Odcinek 2 – Kaer Morhen
Odcinek 3 – What Is Lost / Straty
Odcinek 4 – Redanian Intelligence/ Redański Wywiad
Odcinek 5 – Turn Your Back / Odwrót
Odcinek 6 – Dear Friend/ Miły Przyjacielu
Odcinek 7 – Voleth Meir
Odcinek 8 – tytuł finałowego epizodu sezonu nie został zdradzony przez twórców serialu.

Lauren Schmidt Hissrich jest showrunnerką i producentką wykonawczą serialu. Producentami wykonawczymi są: Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub oraz Jarosław Sawko. Reżyserami drugiego sezonu są: Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Sarah O’Gorman (Przeklęta), Ed Bazalgette (Upadek królestwa) i Louise Hooper (Oszustka).

Światowa premiera drugiego sezonu „Wiedźmina” na Netflix odbędzie się 17 grudnia.