Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Z Gry o tron do marvelowskich Inhumans

Poznaliśmy pierwszego członka obsady serialu „The Inhumans”. We wspólnym projekcie IMAX Corp., Marvel Television i Disney/ABC Television Group, zagra Iwan Rheon, a wcieli się w głównego bohatera serialu, Maximusa.

Maximus The Mad, grany przez Rheona będzie główną postacią „The Inhumans”, choć do tej pory mówiło się w tym kontekście o jego młodszym bracie, Black Bolcie. Jednak twórcy serialu są zachwyceni wyborem Iwana Rheona:

Maximus to niezwykle skomplikowana postać. Potrafi być jednocześnie czarujący, szelmowski, niebezpieczny, złowieszczy i kompletnie nieprzewidywalny. Jestem niezwykle podekscytowany perspektywą pracy z Iwanem, który jest tak utalentowanym aktorem, by przenieść tę postać na ekran. – zapowiedział Scott Buck, showrunner projektu.

Stacja ABC zamówiła osiem odcinków „The Inhumans”, a zdjęcia rozpoczną się już w marcu i powstawać będą w Los Angeles i Chicago. Serial opowie historię Black Bolta i jego królewskiej rodziny. Pierwsze dwa odcinki zostaną nagrane kamerami cyfrowymi IMAX, a docelowo mamy je zobaczyć w kinach już we wrześniu tego roku, gdzie będą wyświetlane przez około 2 tygodnie. Później serial zagości na antenie ABC, a premiera telewizyjna została zapowiedziana na 26 września.