Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Z ostatniej chwili: Patrick Stewart powraca do roli Kapitana Picarda!

Platforma CBS All Access oficjalnie ogłosiła, że nowy serial z uniwersum „Star Treka” poświęcony zostanie dalszym losom Kapitana Picarda („Star Trek: The Next Generation”), a w roli głównej powraca nikt inny jak Sir Patrick Stewart!

Jak na razie nie znamy jeszcze szczegółów tego projektu: tytułu, daty premiery i zarysu fabuły prócz ogólnikowej zapowiedzi twórców, że będzie to „odkrycie kolejnego rozdziału w życiu Picarda”.

Producentami wykonawczymi serialu zostali: Alex Kurtzman, Akiva Goldsman i Kirsten Beyer, którzy pracowali wspólnie nad „Star Trek: Discovery” oraz Heather Kadin („Limitless”), Michael Chabon („John Carter”) i James Duff („Major Crimes”), a także sam Sir Patrick Stewart!

Twórca odpowiedzialny za Star Trekowe projekty CBS, Alex Kurtzman tak zapowiada powrót aktora do roli:

Z ogromną radością witamy Sir Patricka Stewarta z powrotem ekipie „Star Treka”. Przez niemal dwie dekady fani czekali na powrót kapitana Jean-Luca Picarda i ten dzień w końcu nadszedł. Z niecierpliwością oczekujemy tworzenia nowych opowieści, zaskakiwania widzów i uhonorowania zarówno starych i nowych generacji.

Cóż możemy powiedzieć na takie wieści? Engage!