Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zajrzyjcie na plan Stargirl


Lea Thompson, która występuje i wyreżyseruje kilka odcinków „Stargirl”, zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z planu powstającego serial. Możecie je zobaczyć u nas!

Serial powstaje na zlecenie platformy DC Universe, która ciągle rozszerza swoją ofertę. Pierwszy sezon ma zadebiutować na początku 2020 roku i będzie się składać z 13 odcinków. Twórcami „Stargirl” są Geoff Johns i Greg Berlanti. W tytułowej roli zobaczymy Brec Bassinger, a obok niej na ekranie pojawią się też Amy Smart, Luke Wilson, Joy Osmanski, Trae Romano, Brian Stapf, Lou Ferrigno Jr. i Meg DeLacy.

Courtney Whitmore znana jako Stargirl (Brec Bassinger) jest licealistką, która dołącza do Justice Society of America, by wspólnie walczyć ze złoczyńcami z The Injustice Society.

The Injustice Society to drużyna superłotrów, a w jej skład wchodzą m.in. Tigress, Sportsmaster i Dragon King. W tych złoczyńców wcielą się odpowiednio: Joy Osmanski, którą możecie znać z „Santa Clarita Diet”, Neil Hopkins („Skyline”) oraz Nelson Lee (“Wirtualne sny”).