Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zakończono zdjęcia do trzeciego sezonu The Expanse- oto wszystko, co musicie o nim wiedzieć!

 

Pozytywny odbiór ze strony widzów i krytyków, nie można dziwić się, że zamówiono kolejny sezon „The Expanse”. Kosmiczny dramat urzekł fanów złożonymi bohaterami, politycznymi intrygami i autentycznością naukową, a także doskonałymi efektami wizualnymi. A biorąc pod uwagę iż powstaje on na podstawie serii książek, jest jeszcze sporo materiału źródłowego, z którego w przyszłości można korzystać.

Dominique Tipper poinformowała fanów serialu o zakończeniu zdjęć poprzez wpis na Twitterze. Sama wydaje się być zachwycona pracą, jaka została wykonana. Do obsady dołączyła Nadine Nicole, a pojawi się ona w roli technika elektrochemicznego. Nową twarzą w obsadzie jest również Anna Hopkins – zagra dziennikarkę o imieniu Monika. Podczas Comic-Conu w San Diego ogłoszono również, że do obsady dołącza Elizabeth Mitchell, ale jej postać jest owiana tajemnicą. Nowy sezon pojawi się na antenie prawdopodobnie w połowie roku, a poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

„The Expanse” to historia skolonizowanego układu słonecznego, rozgrywająca się 200 lat w przyszłości. Wśród obsady do tej pory można wyróżnić takie nazwiska jak: Steven Strait, Shohreh Aghashloo, Dominique Tipper, Cas Anvar, Wes Chatham i Frankie Adams. Serial powstaje w oparciu o bestsellerową serię książek autorstwa Daniela Abrahama i Ty Francka.