Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zapowiedź 3. sezonu Obozu Kredowego

Netflix opublikował w sieci nowy zwiastun i plakat animacji „Park Jurajski: Obóz Kredowy”. Do świata dinozaurów powrócimy już w maju!

Universal Pictures, Amblin Entertainment oraz DreamWorks Animation zaprezentowały kolejne materiały promocyjne nadchodzącego 3. sezonu „sezonu Parku Jurajskiego: Obozu Kredowego”, który będzie dostępny na Netflix. Już 21 maja 2021 roku dostaniemy 10 odcinków animacji.

Oficjalny opis produkcji:

Akcja serialu “Park Jurajski: Obóz Kredowy” toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy “Jurrasic World”. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną. Dzięki temu przetrwają atak dinozaurów i odkryją sekrety zagrażające całemu światu.