Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zapowiedź 3 sezonu The Flash

 

Stacja CW zaprezentowała kolejny zwiastun nadchodzącego sezonu „The Flash”. Zobaczcie jak Barry Allen stawia czoła nowej rzeczywistości.

Już niebawem będziemy mogli oglądać trzeci sezon serialu „The Flash”, a w postać głównego antagonisty, Mirror Mastera, wcieli się Grey Damon. Prawdopodobnie będzie to spore wzywanie dla Flasha, o ile nie największe, z którym przyjdzie mu się w ogóle zmierzyć.

W trzecim sezonie ma powrócić również Reverse-Flash, pojawią się nowi metaludzie, a Flash nie będzie musiał walczyć tylko i wyłącznie z jednym wrogiem. Pojawi się ich nieco więcej. Bohater grany przez Damona ma się podobno pojawić w czwartym odcinku nowego sezonu i na chwilę obecną tylko w tym, ale nikt nie mówi, że jest to decyzja ostateczna.

Jak wynika z najnowszego zwiastuna show, wrodzy metaludzie nie będą jednak największym problemem Allena…

W 3 sezonie powracją Grant Gustin (Barry Allen/The Flash), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Tom Cavanagh (Dr. Harrison Wells), Jesse L. Martin (Detektyw Joe West), a także Keiynan Lonsdale (Kid Flash/Wally West).

Najszybszy człowiek na świecie powraca na antenę CW już 4 października.