Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zapowiedź 3 sezonu The Flash

 

W sieci pojawiło się pierwsze promo nadchodzącego sezonu „The Flash” od CW. Jakie przeciwności czekają Barry’ego Allena?

Już niebawem będziemy mogli oglądać trzeci sezon serialu „The Flash”, jednak do tej pory nie wiedzieliśmy, kto wcieli się w postać głównego antagonisty. Poszukiwano kogoś, kto wcieli się w postać znanego z komiksów bohatera, Mirror Master. W końcu znaleziono odpowiednią osobę i okazuje się, że jest nią Grey Damon.

Przedstawione ma zostać przede wszystkim oryginalne alter ego tej postaci, więc nie spodziewajcie się po nim, że będzie dokonywał małych przestępstw. Będzie to robota na dużo większą skalę! Prawdopodobnie będzie to spore wzywanie dla Flasha, o ile nie największe, z którym przyjdzie mu się w ogóle zmierzyć.

W trzecim sezonie ma powrócić również Reverse-Flash, pojawią się nowi metaludzie, a Flash nie będzie musiał walczyć tylko i wyłącznie z jednym wrogiem. Pojawi się ich nieco więcej. Bohater Greya Damona ma się podobno pojawić w czwartym odcinku nowego sezonu i na chwilę obecną tylko w tym, ale nikt nie mówi, że jest to decyzja ostateczna.

W 3 sezonie powracją Grant Gustin (Barry Allen/The Flash), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Tom Cavanagh (Dr. Harrison Wells) i Jesse L. Martin (Detektyw Joe West).

Premiera 4 października.