Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zapowiedź ostatniego rozdziału przygód rodzeństwa Baudelaire

Netflix udostępnił nowy zwiastun 3. sezonu „Serii niefortunnych zdarzeń”. Czy hrabia Olaf zostawi w spokoju rodzinę Baudelaire?


„Seria niefortunnych zdarzeń” to historia rodzeństwa Baudelaire, które stały się sierotami po tym, jak spłonął ich dom, a w pożarze zginęli rodzice. A potem przez długi okres czasu nie spotkało ich nic dobrego. Błąkali się od jednej rodziny do drugiej, ścigani przez hrabiego Olafa, który pragnął ich majątku.

Neil Patrick Harris wciela się w rolę Olafa, Malina Weissman („Supergirl”) występuje w roli Violet Baudelaire, w Klausa Baudelaire wciela się Louis Hynes, a Presley Smith w najmłodsze z rodzeństwa, Słoneczko. Patrick Warburton występuje jako Lemony Snicket, fikcyjny odpowiednik autora książek, narrator całej historii.

W styczniu 2019 roku na Netflix zadebiutuje 3., finałowy sezon serialu. Będzie się on opierać na 4. ostatnich częściach cyklu: „Zjezdne zbocze” („The Slippery Slope”), „Groźna grota” („The Grim Grotto”), „Przedostatnia pułapka” („The Penultimate Peril”) oraz „Koniec końców” („The End”).

„Seria niefortunnych zdarzeń” powraca na Netflixa 1 stycznia 2019 roku.