Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zapowiedź seriali Marvela od Disney+


W sieci pojawił się nowy materiał promocyjny seriali „WandaVision” oraz „Falcon and The Winter Soldier”. Do oglądania zapraszają ich gwiazdy – Sebastian Stan oraz Anthony Mackie, a także Zoe Saldana!

„The Falcon and the Winter Soldier” miał zadebiutować na Disney+ jeszcze w tym roku, ale niestety do premiery w zakładanym terminie nie dojdzie. Udało się jednak zakończyć zdjęcia do serialu na planie zdjęciowym w Pradze i ostatecznie serial zadebiutuje w 2021 roku.

W rolach głównych powrócą oczywiście Anthony Mackie jako Sam Wilson / Falcon oraz Sebastian Stan jako Bucky Barnes / Zimowy Żołnierz. Serial będzie składać się z 6 odcinków, których reżyserią zajął się Karl Skogland, twórca „Opowieść podręcznej”. Fabuła produkcji ukaże widzom losy bohaterów po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry”. Obok Anthony’ego Mackie i Sebastiana Stana w rolach głównych w obsadzie pojawią się również: Desmond Chiam, Miki Ishikawa, Adepero Oduye oraz Wyatt Russell.

„WandaVision” również będzie rozgrywać się po przedstawionych w „Avengers: Koniec gry”. Skupi się na losach Wandy Maximoffa i Visiona – w tych rolach zobaczymy Elizabeth Olsen i Paula Bettany’ego. Na ekranie towarzyszyć im będą również Teyonah Parris, Kat Dennings, Randall Park oraz Kathryn Hahn. Serial będzie wprowadzeniem do kinowego widowiska „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”. Niestety nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery „WandaVision”, ale studio szykuje się do wypuszczenia serialu na Disney+ jeszcze w tym roku.

Choć od debiutu Disney+ minął już prawie rok (platforma wystartowała dokładnie 12 listopada 2019 roku), to wciąż czekamy aż VOD Disneya pojawi się w Polsce. Z najnowszych doniesień Disney+ ma być dostępny dla polskich odbiorców w 2021 roku.