Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zapowiedź War for the Planet of the Apes

 

Na New York Comic-Con zaprezentowano nowy materiał promocyjny „War for the Planet of the Apes” w reżyserii Matta Reeves’a.

 

Scenariusz „War for the Planet of the Apes” napisali Mark Bomback oraz Matt Reeves, który zajmuje się także reżyserią obrazu. Woody Harrelson wcieli się w czarny charakter, a swój udział potwierdził również Gabriel Chavarria oraz Andy Serkis, który ponownie pojawi się w roli Caesara. W obsadzie „War for the Planet of the Apes” znaleźli się również Judy Greer, Steve Zahn i Amiah Miller.

Oficjalny opis produkcji prezentuje się następująco:

W „War of the Planet of the Apes”, trzecim rozdziale tej przebojowej serii, Cezar i jego małpy będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnym konflikcie z armią ludzi dowodzoną przez bezwzględnego Pułkownika. Podczas gdy małpy poniosą niewyobrażalne straty, Cezar zmagać się będzie ze swoimi mrocznymi instynktami i rozpocznie swoją własną, mityczną misję pomszczenia swojego rodzaju. Gdy w końcu staną twarzą w twarz, Cezar i Pułkownik, ta epicka bitwa zdecyduje o losach obu gatunków i przyszłości planety.

Premiera trzeciej odsłony nowego cyklu „Planety małp” została ustalona na 14 lipca 2017 roku.