Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zdjęcia do The Defenders rozpoczną się w tym roku

O planach Marvela i Netfliksa dotyczących serialu „The Defenders” wiadomo było już od pewnego czasu. W zeszłym miesiącu zadebiutował 2 sezon „Daredevila”, ogłoszono datę premiery „Luke’a Cage’a” i oficjalnie potwierdzono, że powstanie „Iron Fist”. Jednak co dalej z „The Defenders”? Co nie co na ten temat zdradził Charlie Cox, czyli sam Diabeł Hell’s Kitchen.

Charlie Cox, wcielający się w Daredevila, w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, że już całkiem niedługo będziemy mieli okazję, by zobaczyć wszystkich tych bohaterów razem w jednej produkcji:

Pod koniec roku rozpoczniemy prace na planie „The Defenders”. Oczywiście Daredevil będzie istotną częścią tej ekipy. Jak na razie nie wiem w jaki sposób historia zostanie zaprezentowana. Jestem bardzo podekscytowany perspektywą udziału w „The Defenders” i nie mogę się doczekać w jaki sposób twórcy połączą wszystkie seriale w jeden.

Na zakończenie aktor wspomniał także o własnym serialu – „Daredevilu”. Jak na razie nie pojawiają się informacje, że powstanie 3 sezon serii. Cox wyraził jednak nadzieję, że nierozwiązane wątki z 2 sezonu „Daredevila” zostaną wyjaśnione właśnie w „The Defenders”.