Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zdjęcia z 3 sezonu The Flash

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promocyjne nadchodzącego sezonu „The Flash” od CW. Jakie przeciwności czekają Barry’ego Allena po Flashpoincie?

Już niebawem będziemy mogli oglądać trzeci sezon serialu „The Flash”, a w postać głównego antagonisty, Mirror Mastera, wcieli się Grey Damon. Przedstawione ma zostać przede wszystkim oryginalne alter ego tej postaci, więc nie spodziewajcie się po nim, że będzie dokonywał małych przestępstw. Będzie to robota na dużo większą skalę! Prawdopodobnie będzie to spore wzywanie dla Flasha, o ile nie największe, z którym przyjdzie mu się w ogóle zmierzyć.

W trzecim sezonie ma powrócić również Reverse-Flash, pojawią się nowi metaludzie, a Flash nie będzie musiał walczyć tylko i wyłącznie z jednym wrogiem. Pojawi się ich nieco więcej. Bohater Greya Damona ma się podobno pojawić w czwartym odcinku nowego sezonu i na chwilę obecną tylko w tym, ale nikt nie mówi, że jest to decyzja ostateczna.

W 3 sezonie powracją Grant Gustin (Barry Allen/The Flash), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Tom Cavanagh (Dr. Harrison Wells), Jesse L. Martin (Detektyw Joe West), a także Keiynan Lonsdale (Kid Flash/Wally West).

Najszybszy człowiek na świecie powraca na antenę CW już 4 października.

flash 2

 

flash 3

 

 

flash 4

 

flash 4a

 

flash 4b

 

flash 5

 

flash 5a

 

flash 5b

 

flash 6

 

flash 7

 

flash 8

Źródło: ign.com