Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zdjęcia z planu Swamp Thing

Do sieci wyciekły zdjęcia z planu powstającego właśnie serialu na podstawie komiksów DC, „Swamp Thing”. Możemy się na nich przyjrzeć głównym bohaterom show: Andy’emu Beanowi w roli Aleca Hollanda oraz Crystal Reed wcielającą się w Abigail Arcane.

Niedawno do obsady serialowej ekranizacji komiksowej serii DC „Swamp Thing” dołączył Kevin Durand („Wirus”, „Legion”). Aktor wcieli się w postać znaną jako Jason Woodrue aka Floronic Man. Tytułową postać sportretuje natomiast dwóch aktorów: Andy Bean („It: Chapter Two”), który sportretuje Aleca Hollanda oraz Derek Mears („Piątek 13-tego”), który zagra w potworne alter ego Aleca, tytułowego Potwora z Bagien.

Serial powstaje w oparciu o cykl komiksów pt. “Saga o potworze z bagien”, a jego główną bohaterką będzie Abby Arcane (Crystal Reed), która wraca w rodzinne strony w celu zbadania zabójczego wirusa, jaki wykryto na bagnach. Podczas pracy poznaje Aleca Hollanda, który niestety wkrótce ginie w tragicznych, ale i tajemniczych okolicznościach. Z biegiem czasu okazuje się, że Alec, w którym Abby się zakochała stał się w tytułowym potworem z bagien.

Premiera „Swamp Thing” w 2019 roku na platformie DC Universe.