Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zdjęcie promocyjne i niepokojące szczegóły na temat przyszłości Sherlocka

Twórca serialu o Sherlocku ostrzega, że kolejna produkcja może być już ostatnią… Podobno Benedict Cumberbatch bierze udział w tym show tylko ze względu na lojalność dla swoich fanów i całego serialu oraz postaci Sherlocka.

Steven Moffat, producent wykonawczy ze strony BBC One powiedział, że był naprawdę „zdumiony” współpracą z tak wspaniałymi aktorami jak Cumberbatch czy Martin Feeman. Przyznaje jednak, że:

Nie wiem, jak długo możemy to ciągnąć. Osobiście jestem chętny, ale nie mam głównego głosu w tej sprawie. Nie byłbym szczególnie zdziwiony, gdyby to był ostatni raz, kiedy robimy to show.

Sherlock stał się jednym z najpopularniejszych programów stacji BBC. Został nawet nominowany do sześć nagród Emmy. W czwartej serii w rolę głównego złoczyńcy wcieli się Toby Jones, a premiera zapowiedziana jest na pierwsze miesiące przyszłego roku.

Mamy w tym programie dwie filmowe gwiazdy. Oni nie musieli brać tej roboty na tak długo. Wracają, bo tego chcą. Jestem zdumiony, że zaszliśmy tak daleko. Myślałem, że jeżeli oboje osiągną tak wielki sukces, to zrobimy może jeszcze tylko jeden sezon. – dodaje producent.

Miło, że aktorzy tak dbają o swoich fanów, szkoda jednak, że plany dotyczące kolejnych przygód powoli zaczynają się sypać.

Poniżej zdjęcie z nadchodzącego 4 sezonu serialu.

sherlock promo

Źródło: telegraph.co.uk