Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Znamy datę powrotu Lucyfera!

Wczoraj Netflixowi “wymsknęła się” data premiery 5. sezonu “Lucyfera”. Wiemy, że serial ma powrócić do oferty Netflixa jeszcze w te wakacje. Dziś platforma streamingowa oficjalnie zdradziła kiedy dokładnie zobaczymy nowe odcinki!

Wczoraj w sieci pojawiła się informacja o tym, że Netflix przez przypadek ujawnił dokładny termin premiery 5. sezonu. Jeden z użytkowników platformy oglądał z 21 na 22 czerwca poprzez aplikację dotychczasowe odcinki “Lucyfera” i pod koniec na ekranie ujrzał datę premiery 5. sezonu! Termin premiery 1. części nowego sezonu był widoczny dla wszystkich użytkowników Netflixa i choć już go usunięto, to fani nie wierzą w przypadki.

Wyciek informował, że 5. sezon “Lucyfera” zobaczymy 21 sierpnia 2020 roku. Jest to całkiem prawdopodobny termin, bo tydzień później będzie mieć miejsce DC FanDome – wydarzenie poświęcone produkcjom powstałym w oparciu na komiksach DC. W związku z powyższym, możemy spodziewać się zwiastuna “Lucyfera” już całkiem niedługo! W dniach 22-26 lipca odbędzie się wirtualna edycja San Diego Comic-Con 2020 i możliwe, że właśnie wtedy Netflix zaprezentuje  wyczekiwany przez fanów zwiastun 5. sezonu “Lucyfera”.

Aktualizacja:

Teraz Netflix potwierdził tę informację, w sposób charakterystyczny dla naszego Lucyfera – w wideo z kompilacją najgorętszych scen w serialu. Pierwsza część 5. sezonu „Lucyfera” zadebiutuje 21 sierpnia!