Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Znamy obsadę serialu Van Helsing od SyFy

Serial będzie opowiadać o przygodach łowczyni wampirów i ma być (przynajmniej z założenia) udaną adaptacją książki. W produkcji SyFy Abrahama zastąpi jego córka Vanessa. W tej roli zobaczymy Kelly Overton.

Kobieta będzie kontynuować rodzinną tradycję i polować na wampiry oraz wszelkie inne mroczne pomioty. Co ciekawe, sama Vanessa będzie miała nieco wspólnego z ciemną materią, bo w serialu powróci jako wskrzeszeniec i po 5 latach nieżycia stanie do walki z nową rzeczywistością.

A będzie z czym się oswajać, bo w projekcie SyFy zło jest jeszcze potężniejsze i podporządkowuje sobie ludzi. Serial zaplanowany jest na trzynaście odcinków a nad całością będzie czuwał Neil LaBute, reżyser takich produkcji jak „Zgon na pogrzebie” czy „Kult”. Pierwsze castingi już ruszyły, a zdjęcia rozpoczną się w styczniu w Vancouver. Na antenę SyFy serial ma trawić jesienią.

W serialu obok Kelly Overton („Czysta krew”, „Desperacja”, „Tekken”) zobaczymy również: Paula Johanssona („Pogoda na miłość”), Jonathana Scarfe’a („Pułapki umysłu”), Christopera Heyerdahla („Sanktuarium”, „Hell on Wheels”), Tima Guinee („Impostor: Test na człowieczeństwo”) oraz Davida Cubitta („Medium”).