Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zobaczcie fragment Black Lightning

 

Kanał The CW na cztery dni przed premierą udostępnił w sieci kilkuminutowy fragment serialu stworzonego w oparciu o komiksy z DC Comics. Zobaczcie materiał poniżej!

„Black Lightning” dołączy niebawem do serialowego uniwersum DC na antenie The CW. Premiera serialu została zaplanowana na 16 stycznia 2018 roku.

Show opowiadać będzie o pierwszym wielkim superherosie o afroamerykańskim pochodzeniu, Black Lightning – postaci wykreowanej przez Tony’ego Isabellę i Trevora von Eedena w jednym z komiksów DC. Cress Williams zagra tytułową postać, nauczyciela imieniem Jefferson Pierce, który jest emerytowanym superbohaterem i wskutek wydarzeń uderzających w jego rodzinę postanawia powrócić na łono sprawiedliwości i zwalczać zbrodnię.

Projekt „Black Lightning” powstaje przy współpracy Warner Bros. TV, Berlanti Productions oraz Akil Productions. Małżeństwo Akil, Salim Akil i Mara Brock Akil, napisało scenariusz i są producentami wykonawczymi, podobnie jak Greg Berlanti („The Flash”, „Arrow”, „Legends of Tomorrow”) oraz Sarah Schechter.

W obsadzie serialu pojawią się także William Catlett, Nafessa Williams, China Anne McClain, Christine Adams, Shein Mompremier, Chantal Thuy, David Dunston i Damon Gupton.