Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zobaczcie Marka Hamilla w Knightfall!

Aktor dołączył do obsady 2. sezonu “Templariuszy” – kostiumowego serialu History. Dziś stacja zaprezentowała pierwsze oficjalne zdjęcie Hamilla w pełnej charakteryzacji.

Marka Hamill wcieli się w postać templariusza Talusa, który po wyruszeniu na krucjatę został schwytany, a po dekadzie powraca do zakonu i szkoli nowych członków. Nowymi nazwiskami w obsadzie 2. sezonu “Templariuszy” są też Tom Forbes (książę Ludwik) oraz Genevieve Gaunt (Izabela, siostra Ludwika).

Twórcami show są Don Handfield i Richard Rayner, a producentem jest Jeremy Renner. W obsadzie pojawią się m.in. Tom Cullen, Pádraic Delaney, Simon Merrells, Olivia Ross, Julian Ovenden, Ed Stoppard, Sabrina Bartlett oraz Jim High.

Fabuła „Knightfall” skupia się na ukazaniu politycznych oraz wojennych potyczek Templariuszy oraz poszukiwaniach Świętego Graala prowadzonych przez Zakon. Serial przedstawia tajemniczą historię zakonu Templariuszy w nowym ujęciu i opowiada o takich aspektach jak wiara, lojalność i braterstwo, które były niezbędne dla członków zakonu podczas niezliczonych bitew i intryg.

Niestety, History nie ogłosiło jeszcze daty premiery 2. sezonu “Templariuszy”.