Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zobaczcie teaser 3. sezonu Star Trek: Discovery

W najnowsze promo serialu prezentuje odmienioną Michael Burnham (Sonequa Martin-Green), która będzie zmagać się z trudnościami, jakie przyniesie pobyt w przyszłości. Fani mogą być spokojni, serial również czeka świetlana przyszłość. „Star Trek: Discovery” dostał zamówienie na 4 i 5 sezon!

W związku z wydarzeniami z finałowych odcinków 2. sezonu wiemy, że U.S.S. Discovery zostaje wysłany daleko w przyszłość – dokładniej do XXXII wieku. Nie wiadomo dokładnie, co stanie się z Burnham i załogą statku. Po raz pierwszy w historii franczyzy serial przeniesie nas w ten okres uniwersum, gdzie jeszcze nie rozgrywały się żadne przygody załóg Gwiezdnej Floty.

Gwiazdami serialu platformy CBS All Access są między innymi Sonequa Martin-Green („The Walking Dead”), Doug Jones („Hellboy”), Oyin Oladejo („Endlings”), David Ajala („Nightflyers”), Shazad Latif („Dom grozy”), Anthony Rapp („The Knick”), Mary Wiseman („Historia małżeńska”) oraz Wilson Cruz („13 powodów”).

Poniższe wideo nie ukazuje żadnych scen z nadchodzących odcinków. Jest to materiał stricte promocyjny, prezentuje nowy wygląd Burnham – głównej bohaterki serialu.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że stacja CBS złożyła zamówienie na 5. sezon, mimo, że 3. seria nie została jeszcze wyemitowana, a zdjęcia do 4. mają dopiero wystartować. Jak donosi serwis The GWW sezony 4 i 5 będą kręcone jednocześnie. Prace na planach mają rozpocząć się w lipcu w Pinewood Studios w Toronto.

Na chwilę obecną nie ma informacji o dacie premiery 3. sezonu „Star Trek: Discovery”.