Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zobaczcie zapowiedź Carnival Row od Amazon Prime

W sieci pojawił się zwiastun serialu fantasy z Orlando Bloomem i Carą Delevigne, który zadebiutuje w sierpniu na Amazon Prime Video.

Akcja „Carnival Row” rozgrywa się w quasi-wiktoriańskim świecie, wypełnionym mitycznymi i legendarnymi stworzeniami, które szukają schronienia z dala od ogarniętego wojną domu. Muszą się jednak dostosować, ponieważ ludzie nie są do nich przyjaźnie nastawienia, a miasto aż kipi od napięć związanych z falą imigrantów. Podczas tego pełnego napięć i konfliktów społecznych okresu, dochodzi do serii morderstw, przez którą ludzki detektyw, Rycroft Philostrate i Vignette Stonemoss, wróżka, zaczynają współpracować – gdzieś po drodze zaś rodzi się między nimi zakazane uczucie.

Najnowszy materiał promocyjny „Carnival Row” z utworem od Billie Eilish da nam wgląd w ten niezwykły świat:

Za reżyserię odpowiada tu Jon Amiel (“Człowiek, który wiedział za mało”, “Darwin. Miłość i ewolucja”), a cały serial pozostaje pod pieczą René Echevarrii i Travisa Beachama.

Pierwszy sezon będzie składać się z 8 odcinków, a w obsadzie obok Orlando Blooma i Cary Delevigne pojawią się także David Gyasi, Karla Crome, Indira Varma, Tamzin Merchant, Jared Harris, Simon McBurney, Caroline Ford, Alice Krige, Maeve Dermody, Sinead Phelps, Andrew Gower czy Anna Rust.

Premiera będzie miała miejsce 30 sierpnia.