Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Żona George’a R.R. Martina zagroziła rozwodem w przypadku, gdy pisarz uśmierci jej ulubionych bohaterów

Premiera ostatniego sezonu „Gry o tron” zbliża się wielkimi krokami i fani na całym świecie zastanawiają się, którzy z bohaterów przeżyją finałowe odcinki. Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? Twórcy serialu zapowiedzieli, że zakończenie będzie zgodne z powieściowym rozwiązaniem prozy George’a R.R. Martina (data premiery 6. tomu sagi „Pieśni Lodu i Ognia” nada pozostaje wielką niewiadomą). Jest jednak jedna osoba, która nie musi obawiać się o los swoich ulubionych postaci.

To Parris McBride, żona pisarza, która ma na niego haka. Parris zagroziła mężowi, że odejdzie od niego, jeśli w powieści uśmierci jej ulubionych bohaterów. O tak drastycznym ultimatum poinformowała już w 2015 roku Maisie Williams, która w serii wciela się w role Aryi Stark:

Małżonka George’a powiedziała, że jeśli on [George] kiedykolwiek postanowi zabić Aryę lub Sansę, to zostawi go. Więc teraz się tylko uśmiecham i mówię, że jeśli chcesz zostać z żoną, musisz utrzymać mnie przy życiu.

– zdradziła aktorka.

Sam George R.R. Martin podczas spotkania z fanami na konwencie w Meksyku w 2016 roku przyznał w żartach, że groźba rozwodu jest realna:

Ona [Parris] ma ulubioną postać i zagroziła mi, że odejdzie ode mnie, jeśli zabiję tę postać. Muszę być bardzo ostrożny w tej materii.

Możemy więc przypuszczać, że Arya jest względnie bezpieczna i przeżyje 8. sezon „Gry o tron”. Pytanie tylko, w jakim stanie…

Źródło: niestatystyczny.pl