Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zwiastun 2 sezonu Dark Matter

 

Serial „Dark Matter” opowiada o członkach załogi statku kosmicznego, którzy po wybudzeniu z hipostazy nie wiedzą kim są, ani w jaki sposób trafili na pokład. Z każdej strony czyha zagrożenie, a żeby stawić mu czoła, bohaterowie muszą pracować wspólnie. Podróż ich jest wypełniona zemstą, zdradą i sekretami. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź 2 sezonu serialu.

W obsadzie „Dark Matter” znaleźli się: Melissa O’Neil, Marc Bendavid, Anthony Lemke, Alex Mallari Jr., Jodelle Ferland, Roger Cross i Zoie Palmer.

Serial powstał na podstawie komiksu Josepha Mallozzi i Paula Mullie, którzy są również odpowiedzialni za scenariusz. Pełnią oni również funkcję producentów wykonawczych, wspólnie z Jayem Firestone i Normanem Denverem. Projekt powstaje dla SyFy.

Oficjalny opis 1 sezonu „Dark Matter” prezentuje się następująco:

Bohaterowie budzą się nie mając żadnych wspomnień na temat tego, kim są, ani w jaki sposób znaleźli się na pokładzie. Statkiem steruje nowoczesny i niebezpieczny android, zaś ładownia wypełniona jest bronią. Wkrótce zdezorientowani członkowie załogi zostają wciągnięci w międzygalaktyczną wojnę. Każdy z nich będzie musiał zdecydować, po czyjej stanąć stronie, próbując jednocześnie przetrwać i powoli odbudować swoje życie.

Poniżej pierwsza oficjalna zapowiedź 2 sezonu: