Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zwiastun finałowego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń

Serial powraca na Netflixa z trzecim i zarazem ostatnim sezonem. Zobaczcie nowy zwiastun promujący finałową odsłonę przygód rodzeństwa Baudelaire.

„Seria niefortunnych zdarzeń” to historia rodzeństwa Baudelaire, które stały się sierotami po tym, jak spłonął ich dom, a w pożarze zginęli rodzice. A potem przez długi okres czasu nie spotkało ich nic dobrego. Błąkali się od jednej rodziny do drugiej, ścigani przez hrabiego Olafa, który pragnął ich majątku.

Na początku 2019 roku na Netflix swoją premierę będzie miał 3., finałowy sezon serialu „Seria niefortunnych zdarzeń”. Będzie się opierał na 4. ostatnich częściach cyklu: „Zjezdne zbocze” („The Slippery Slope”), „Groźna grota” („The Grim Grotto”), „Przedostatnia pułapka” („The Penultimate Peril”) oraz „Koniec końców” („The End”).

Neil Patrick Harris wciela się w rolę Olafa, Malina Weissman („Supergirl”) występuje w roli Violet Baudelaire, w Klausa Baudelaire wciela się Louis Hynes, a Presley Smith w najmłodsze z rodzeństwa, Słoneczko. Patrick Warburton występuje jako Lemony Snicket, fikcyjny odpowiednik autora książek, narrator całej historii.