Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zwiastun Outcast od Cinemax

 

Serial powstał na zlecenie stacji Cinemax, premiera pierwszego sezonu została zaplanowana na 3 czerwca, a już wiadomo, że „Outcast” powróci w 2 sezonie. Czego możemy oczekiwać po kolejnej telewizyjnej ekranizacji komiksu autorstwa Roberta Kirkmana? Zobaczcie zupełnie nowy i mroczny zwiastun poniżej.

„Outcast” zainteresuje fanów „The Walking Dead”, jest bowiem oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana (twórcy serii o zombie) oraz Paula Azaceta.

Głównym bohaterem „Outcast” jest Kyle Barnes (Patrick Fugit), który przez całe swoje życie jest prześladowany przez demony. Pewnego dnia spotyka jednak kaznodzieję – wielebnego Andersona (Philip Glenister), który pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego nigdy nie było mu dane normalne życie. Jednakże to, co wspólnie znajdą, nie koniecznie okaże się zadowalającą odpowiedzią… Tajemnica, którą odkryją może bowiem zmienić losy całego świata.

W obsadzie „Outcast” zobaczymy także: Gabriela Batemana, Rega E. Catheya, Julię Crockett, Wrenn Schmidt oraz Kipa Pardue’a. Za reżyserię serialu odpowiada Adam Wingard („Gość”, „Następny jesteś ty”), a scenariusz napisał sam Robert Kirkman.

Premiera pierwszego, 10-odcinkowego, sezonu została zaplanowana na 3 czerwca, a już wiadomo, że serial dostanie 2 sezon.

 

outcast key art final