Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zwiastun powrotu Lucyfera

 

Stacja FOX zaprezentowała zapowiedź wydarzeń, jakie czekają nas w nadchodzących odcinkach serialu „Lucyfer”. W serialu zobaczymy nową twarz, bo do obsady dołączył Timothy Omundson! W jakiej roli? Tego dowiecie się z poniższego materiału promocyjnego. Oczywiście, uwaga na spoilery!

 

Serial jest adaptacją komiksu DC przygotowaną przez wytwórnię Warner Bros. Autorami komiksowego pierwowzoru show są Neil Gaiman i Sam Kieth, a serialem zajmuje się Tom Kapinos.

Głównym bohaterem jest Lucifer Morningstar (Tom Ellis), znudzony pełnieniem narzuconej mu przez Ojca funkcji Władcy Piekieł. Pewnego dnia porzuca swoje włości i udaje się na ziemię, do pięknego i hałaśliwego Los Angeles. Tam postanawia sprawdzić się w nietypowej roli: pomaga miejscowym oddziałom policji w chwytaniu przestępców. Obok Toma Ellisa w serialu występują Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Rachael Harris, Tricia Helfer i Aimee Garcia.

Obecnie trwa przerwa w emisji drugiego sezonu serialu. „Lucyfer” powróci na antenę 1 maja z 14 z 22 zaplanowanych odcinków, zatytułowanym „Candy Morningstar”. Timothy Omundson („Galavant”, „Świry”, „Mission: Impossible III”) pojawi się w roli ojca Lucyfera, Boga. Fanów serialu czeka prawdziwy, nadnaturalny zjazd rodzinny!

timothy omundson

„Galavant”, „Świry”, „Mission: Impossible III”