Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zwiastun Stranger Things od Netflixa

 

Netflix wprowadza coraz więcej intrygujących seriali, które mają problem z tym, aby wybić się w telewizji – nie da się ukryć, że jest ich już całe mnóstwo. Jednak Ci, którzy śledzą nowinki związane z Netflixem, mają okazję zapoznać się z wieloma ciekawymi produkcjami. Najnowszą z nich jest „Stranger Things”.

Jak wiele znanych nam filmów i serialu, akcja „Stranger Things” rozgrywa się w małym miasteczku Ameryki, w latach 80-tych. Coś idzie źle. Zaginęło dziecko. Spisek wisi w powietrzu. Zaczynają się dziać nadprzyrodzone rzeczy, a dorośli (w głównych rolach Winona Ryder i Matthew Modine) są tym zaskoczeni. Wiecie, co to oznacza: tylko trójka chłopaków (i pozornie niestabilna psychicznie dziewczyna) mogą dotrzeć do sedna tego, co na pierwszy rzut oka wygląda na spisek rządowy.

Winona Ryder wciela się w matkę zaginionego chłopca, który znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rozpoczyna śledztwo, podczas którego na światło dzienne wychodzą tajemnice związane ze ściśle tajnymi eksperymentami prowadzonymi przez rząd. Skupiają się one na przerażających, nadprzyrodzonych siłach bardzo dziwnej, małej dziewczynki.

Premiera pierwszego odcinka już 15 lipca!

stranger things Plakat