Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Zwiastun trzeciego sezonu Outlander

Przeklęci kochankowie z serialu „Outlander” powracają! Wciąż rozdziela ich czas i przestrzeń. Po niebezpiecznych przygodach i męczarniach, przez które Jaime i Claire musieli przejść, 20 lat rozłąki wydaje się być niczym. Prawda? Mimo wszystko w zwiastunie trzeciego sezonu widzimy, że będą próbowali zrobić wszystko, aby być razem.

 

Trzeci sezon rozgrywa się po ciąży Claire, gdy powraca ona do swoich czasów, do roku 1948, aby bezpiecznie wychować ich dziecko. W tym samym czasie Jamie musi stanąć do walki i prawdopodobnie umiera w bitwie w roku 1743 w Szkocji. Claire wraca do swojego męża z roku 1948, aby zająć się wychowywaniem córki Brianny.

Ale 20 lat później powraca do Szkocji i odkrywa, że Jamie wcale nie umarł… Nadzieja, że Claire może powrócić do ukochanego rozbudza jej serce… ale i pojawiają się nowe wątpliwości. Rozdzieleni przez wieki i kontynenty, Claire i Jamie muszą ponownie odnaleźć do siebie drogę. Tak jak zawsze, tajemnica i przygoda czekają na drodze do zjednoczenia. Pozostaje tylko jedno pytanie: czy kiedy ponownie się spotkają, będą tymi samymi ludźmi, tymi sprzed lat?

Premiera 13 nowych odcinków już we wrześniu.