Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Aktorzy ze Stranger Things kosztują polskie przekąski

Co prawda minęło już trochę czasu od premiery trzeciego sezonu „Stranger Things”, ale Netflix nie zapomina o swoim sztandarowym cyklu – teraz udostępniło materiał, w którym Finn Wolfhard (Mike) i Caleb McLaughlin (Lukas) kosztują polskie przekąski.

Wideo zostało zapewne nagrane podczas Openera, gdzie wspomniane gwiazdy gości w strefie „Stranger Things”. Jeżeli zatem ktoś chce zobaczyć jak amerykańscy aktorzy młodego pokolenia reagują na polskie przekąski – ma teraz okazję.

Gwiazdami serialu są Millie Bobby Brown (Jedenastka), Noah Schnapp (Will), Charlie Heaton (Jonathan), Finn Wolfhard (Mike), Natalia Dyer (Nancy), Winona Ryder (Joyce Byers) i Joe Keery (Steve).

W Hawkins nastało lato, szkoła się skończyła, a w mieście otworzono nowe centrum handlowe, no i przede wszystkim ekipa z Hawkins zaczęła dorastać. Rodzą się między nimi więzi większe niż przyjacielskie i muszą nauczyć się radzić z emocjami, powoli wchodząc w dorosłość. Ale nie mogą zbyt długo zwlekać, ponieważ pojawiło się kolejne niebezpieczeństwo. Do miasta przybywają starzy wrogowie, zaś nowi atakują w najmniej spodziewanym momencie. Jedenastka z przyjaciółmi uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, ono ewoluuje i przybiera nową postać. Jedynym rozwiązaniem jest wspólne działanie, tylko tak można przetrwać i pamiętać, że siła przyjaźni jest silniejsza od strachu.

Premiera sezonu miała miejsce 4 lipca.


Źródło: Netflix Polska/YouTube