Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Bachanalia Fantastyczne 2011!

Wygraj bilet do świata wyobraźni!

Podczas konwentu Bachanalia Fantastyczne 2011, w sobotę, siedemnastego września weź udział w grze terenowej “i ty możesz zostać poszukiwaczem skarbów”.

Dla zwycięzcy mamy kupon rabatowy, upoważniający do 50% zniżki przy zakupie wyjazdu na dowolny obóz rpg/battle organizowanych przez biuro turystyki Orion w sezonie 2012

 

Już od trzynastu lat w Kotlinie Kłodzkiej w okresie letnim daje się zauważyć dziwne zjawiska. Ich mnogość i różnorodność mogą oszołomić, wystarczy jednak parę przykładów, by dać czytelnikowi pojęcie o tych tajemniczych przypadkach. Pięć lat temu, na przykład, rolnicy z okolic Darnkowa z przerażeniem wyciągali ze studni nieznane mackowate stworzenia. Jeden z miejscowych chłopców, chcąc użyć latarki podczas naprawy motorynki, ku swojemu zdziwieniu, aktywował miecz świetlny i przyciął sąsiadowi gałąź jabłonki jonatanki; innym znów razem, w lesie znaleziono pulsujące tajemniczym, zielonkawym światłem kamienie, co zbiegło się z plagą wyjątkowo wielkich sprytnych i trudnych do wytępienia szczurów.

Te coroczne zagęszczenia fenomenów związanych z fantastyką wynikają z obecności w Kotlinie Kłodzkiej zapaleńców przebywających na Obozach z RPG, grami bitewnymi i karcianymi. Na naszych obozach oprócz głównych atrakcji (RPG, LARPy, bitewne gry figurkowe), zapewniamy mnóstwo innych zajęć takich jak np. ,nauka fechtunku rozgrywki paintball, gry karciane i planszowe, wycieczki krajoznawcze, rozmaite warsztaty i prelekcje. W ten sposób każdy z trzech codziennych bloków (po śniadaniu, po obiedzie, po kolacji) jest wypełniony i uczestnicy nie mają czasu na nudę.

 

Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagrody nastąpi w sobotę o godzinie 18.00 w holu głównym