Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Brzeskie Dni Fantastyki

W dniach od 19 do 24 sierpnia odbędą się Brzeskie Dni Fantastyki, podczas których będzie można spotkać się z pisarzami, komiksiarzami, filmowcami, autorami RPG-ów czy LARP-ów, ale na tym konwent się nie kończy.

Co prawda, kumulacja będzie miała miejsce ostatniego dnia – i to głównie na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu (plac Zamkowy 49/306) – to i we wcześniejszych dniach i w innych miejscach na terenie miasta (np. Amfiteatr Miejski, Filia Miejskiej Biblioteki czy klub Strefa Muzyki) będzie można znaleźć coś dla siebie. Szczególnie, że impreza ma mieć także oblicze rodzinne, więc nie zabraknie atrakcji dla starszych, młodszych, mniej lub bardziej zaawansowanych „fantastycznie”.

Ponadto, warto spróbować czegoś nowego albo dalej rozwijać swoje pasje, dlatego w ramach konwentu będzie można uczestniczyć w grach terenowych bądź fabularnych, przetestować gry z prądem i bez, podszkolić się w rękodzielnictwie, zakupić coś, co trudno znaleźć w regularnej sprzedaży, pójść do plenerowego kina.

Jeżeli jeszcze nie jesteście zachęceni, to może goście – Marta Kisiel, Robert M. Wegner, Andrzej Ziemiański, Jakub Ćwiek, Milena Wójtowicz, Tomasz Duszyński, Grupa Filmowa Darwin czy Michał Cetnarowski – zachęcą Was do udziału.


Źródło: brzeskiednifantastyki.pl