Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

CD Projekt RED z własnym sklepem!

CD Projekt RED wystartował z własnym sklepem z gadżetami oraz licencjonowaną odzieżą, w której na razie dominują tematy wiedźmińskie i gwintowe, choć zapewne niedługo oferta zacznie mocno się poszerzać o produkty z Cyberpunka 2077. 

Sklep nosi nazwę CD Projekt RED Store, a w swym asortymencie na obecną chwilę udostępnia wysokiej jakości koszulki i bluzy z ilustracjami będącymi dziełami inspirowanymi grami studia. Wśród produktów znalazło się także wiele przedmiotów kolekcjonerskich, jak gadający pluszak Trolla Sklepa czy ekskluzywny notatnik z wstawkami nawiązującymi do gry.

Obecnie w ofercie dostępne są trzy kategorie “Gwint”, “Wiedźmin” i “Cyberpunk 2077” (mimo że w liście produktów znajdują się także pochodzące z “Wojny Krwi”, niejako do szufladki “Wiedźmina”, patrz: “Wiedźmińskie Opowieści”), ale wydawcy zapowiadają, że z czasem pojawi się ich więcej. Ponadto, sklep oferuje również sprzedaż plakatów, figurek, zabawek, biżuterii, etui na telefon, przypinek, smyczy, torb, czapek czy skarpetek, czyli o ile asortyment naprawdę się wzbogaci może się to okazać jeden z ciekawszych punktów z merchem dla fanów.

Co więcej, zagorzali miłośnicy Geralta z Rivii mogą zapisać się do przedsprzedaży figurki Białego Wilka w estetyce nawiązującej do mitologii japońskiej. Chociaż trzeba się liczyć z dość sporymi kosztami, ponieważ Geralt Ronin kosztuje niemalże tysiąc złotych – a to i tak cena preorderowa.

Obecnie CD Projekt RED Store działa we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej, wkrótce ma także dotrzeć do Stanów Zjednoczonych i Kanady, a następnie do kolejnych państw.