Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Dni Fantastyki – Kryształowe Smoki

Znamy już skład sędziowski w II Edycji konkursu na najlepszy scenariusz sesji RPG – Kryształowy Smok.

Aleksandra ‘Jade Elenne’ Wierzchowska – z ramienia patrona konkursu – serwisu Poltergeist. Szefowa działu konwentowego i współpracowniczka działu RPG. 

Grzegorz Bagiński – Powiązany ze Stowarzyszeniem Miłośników Gier i fantastyki Thorn. Jest wielkim fanem gier wszelkiej maści (od RPG, poprzez gry bitewne i planszowe, a na karcianych kończąc), dobrego kina oraz teatru. W 2012 pełnił funkcję koordynatora Pucharu Mistrza Twierdzy Toruń na Coperniconie oraz sędziego na Pucharze Mistrza Mistrzów podczas zeszłorocznego Falconu.

Jacek Woda – Zwolennik przedmiotów ścisłych i miłośnik nowych systemów RPG. O dziwo ceni sobie podręczniki w których mechanika jest jak najprostsza. Nie lubi marnować czasu na dziesiątki rzutów kością, woli gdy przygody płyną swobodnie. Organizator bloku RPG na Pyrkonie 2012 i 2013.

Koordynować pracę sędziów będzie Ania “yuki” Królicka – mistrz gry RPG i LARPowy, koordynatorka bloków RPG na licznych wrocławskich konwentach – m.in. Polconie 2012, czy Dniach Fantastyki 2013. 

Nagrodą główną w konkursie oprócz statuetki będzie 200 zł w gotówce oraz nagrody rzeczowe. Prace można zgłaszać do 12 maja na adres rpg@dnifantastyki.pl. Więcej informacji na stronie.