Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Falkon: nowe wieści

Przyjmij wyzwanie!

Festiwal Fantastyki Falkon 2011 zbliża się wielkimi krokami. Na stronie pojawiły się informacje dotyczące pierwszych punktów programu. A wśród nich m.in.:
* koncerty Martina Lechowicza oraz Circle of Bards,
* konkurs na najlepszy boski strój,
* drużynowe mistrzostwa gier planszowych,
* trzy reprezentacje gwiezdnowojennych grup: Polish Garrison, Eagle Base oraz BotS.

Koordynatorzy programowi, pod opieką bogów, rozpoczęli prace nad selekcją zgłoszeń i układem tabeli programowej. Efektów ich walki możecie spodziewać się już wkrótce.

10-13 listopada 2011 roku może stać się jednym z najbardziej fantastycznych weekendów w Twoim życiu. Czy przyjmiesz wyzwanie?

Do gości Falkonu dołączyli: dobrze znany wszystkim Witold Jabłoński i tegoroczny debiutant Maciej Żytowiecki.

Miło nam również poinformować, że do grona gości bloku Gwiezdnych Wojen dołączyła reprezentacja Eagle Base, która jest polskim oddziałem Rebel Legionu – międzynarodowego fanklubu zrzeszającego fanów Star Wars. Dzielnych rebeliantów możecie pamiętać z wizyt na Falkonie 2009 i CyberFalkonie. W tym roku będą na Was czekały kolejne atrakcje przygotowane przez Eagle Base!

Dobre wieści mamy również dla miłośników malowania figurek. Na tegorocznym Falkonie, dokładnie 11.11.11 o godz. 11:11, rozpocznie się druga edycja konkursu “Master of Imagination”.

Bogowie Falkonu otrzymują liczne dary od szczodrych ofiarodawców. Na stronie festiwalu można poznać hojnych darczyńców, którzy otwierają wciąż wydłużającą się listę sponsorów Falkonu 2011.

Przypominamy także o trwających falkonowych konkursach oraz o akcji honorowego krwiodawstwa. Dla wszystkich, którzy do końca października oddadzą krew i udokumentują to przy akredytacji, wejściówka na Falkon będzie o połowę niższa.

Falkon 2011 – bogowie przyjęli wyzwanie!