Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Felicia Day gościem Pyrkonu!

Organizatorzy Festiwalu Fantastyki Pyrkon ogłosili, że gościem tegorocznej edycji konwentu będzie Felicia Day. Amerykańska aktorka i youtuberka jest doskonale znana fanom serialu „Supernatural”, „Eureka” czy „Buffy: Postrach wampirów”.

Obecnie Day występuje w netflixowej wersji „Mystery Science Theater 3000” i użycza swojego głosu bohaterom animacji „Miles z przyszłości” („Miles of Tomorrowland”) i „Stretch Armstrong & the Flex Fighters” oraz postaciom z gry „Skylanders”.

Jak podkreślają organizatorzy Pyrkonu, przyjazd do Poznania będzie pierwszą oficjalną wizytą Felicii Day w Polsce. Przed polskimi fanami pojawiła się wyjątkowa okazja spotkania zdobycia autografu od swojej idolki!

Pyrkon to festiwal dla miłośników szeroko rozumianej fantastyki, który od samego początku (w 2000 roku) organizuje w Poznaniu Klub Fantastyki „Druga Era”. Teraz ruszyła przedsprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję festiwalu, którą zaplanowano na 18-20 maja 2018 roku. Dostępne są w niej wyłącznie bilety 3-dniowe. Karnety będą sprzedawane w dwóch progach cenowych:

Do 30 kwietnia – 99 zł
Od 1 maja do momentu rozpoczęcia Pyrkonu oraz w kasach podczas Festiwalu – 119 zł
Szczegółowe informacje znajdziecie pod tym adresem: pyrkon.pl