Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Gemma Whelan gościem Comic-Con Polska!

 

Organizatorzy ogłosili kolejną gwiazdę, która zagości na czerwcowej imprezie. Będzie nią Gemma Whelan, którą znają wszyscy fani „Gry o tron”.

Whelan najszerzej znana jest właśnie z „Gry o tron”, gdzie wciela się w postać Yary Greyjoy. Aktorka pojawiała się jednak wcześniej też w innych produkcjach, jak np. „Podróże Guliwera 3D”, „Wilkołak”, miniserialach „Mapp and Lucia”, „Asylum”, „The Art of Foley” czy „The Moorside Project”.

W dniach 10 – 11 czerwca 2017 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się Comic Con Polska. Po szczegóły zapraszamy Was na oficjalną stronę konwentu: comiccon-europe.com. Możecie już zakupić bilety na wydarzenie w przedsprzedaży.

Organizatorzy ogłosili wcześniej, że gośćmi Comic Con Polska będą także Robert Englund, filmowy Freddy Krueger z serii „Koszmar z ulicy Wiązów” oraz Sylvester McCoy, który jest znany widzom z całego świata jako siódmy Doktor z serialu BBC „Doctor Who” czy czarodziej Radagast Bury z ekranizacji „Hobbita”. Zapewne niebawem ogłoszeni zostaną kolejni goście i wstępny program imprezy. Zapraszamy do śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku.