Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Jacek Rozenek, aktor znany z ekranu i dubbingu, trafił do szpitala po udarze mózgu i miał problemy z mową. Jedna z koleżanek z planu „Barw szczęścia” poinformowała, że Jacek wraca już do zdrowia.

Rozenka mogliśmy zobaczyć w „Samym życiu”, „Ekstradycji” bądź „Chopinie. Pragnieniu miłości”, w ostatnich latach uczestniczył w „Barwach szczęścia” i często podkładał głos w filmach czy grach. Gracze zapewne kojarzą go z głosu Geralta, użyczył mu go nie tylko w trylogii, ale też samodzielnym „Gwincie” i „Wojnie Krwi: Wiedźmińskich opowieściach”, choć skojarzenia z „Dragon Age”, „Diablo III” i „HearthStone” też będą trafne. Ponadto, można go było usłyszeć w kinowych gigantach: „Thorze: Ragnaroku” (Skruge), „Lidze Sprawiedliwości” (Bruce Wayne/Batman) albo „Shreku” (Kot w Butach). Miał także wkład w „Ogniem i mieczem”, gdzie dubbingował głos Bohuna, granego przez Aleksandra Domogarowa.

W poście umieszczonym na Instagramie przez Adriannę Biedrzycką można zobaczyć, jak Jacek Rozenek wraca do zdrowia i że już szykuje się do pracy nad kolejnymi odcinkami „Barw szczęścia”. Dzięki intensywnej rehabilitacji niedługo powinien odzyskać zdrowie. Bardzo miłym gestem było podziękowanie fanom za okazane wsparcie.


Źródło: cdaction.pl