Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Jesienna konferencja CD Projekt już 22 września!

 

Już 22 września w warszawskiej Fabryce Trzciny odbędzie się Jesienna Konferencja CD Projekt. Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej branży gier wideo w tym roku. Na konferencji pojawią się nasi międzynarodowi partnerzy, aby pokazać najciekawsze tytuły ze swojej oferty.

SEGA zaprezentuje kolejną odsłonę doskonałej serii Football Manager, oraz udostępni do przetestowania Sonic Generations, House of the Dead Overkill, Binary Domain i Anarchy Reigns.

THQ pojawi się z dwoma tytułami sportowymi: WWE 12 i UFC 3 oraz najbardziej odjechaną gangsterską grą akcji tej jesieni – Saints Row 3.

Disney Interactive zaprezentuje 4-osobowy tryb współpracy w swojej najnowszej produkcji dziecięcej Disney Universe.

 

Więcej w rozwinięciu…

 

W trakcie konferencji połączymy się na żywo z developerami Guild Wars 2, aby poznać odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące gry już teraz okrzykniętej najlepszym MMO 2012 roku.

Snowberry Connection zaprezentuje fenomenalnie zapowiadającą się strategię turową – Masters of the Broken World, a Larian Studios jedno z najbardziej unikalnych połączeń strategii, akcji i RPG ze smokami w roli głównej – grę Dragon Commander.

Na konferencji nie mogło też zabraknąć CD Projekt RED, który pokaże Wiedźmina 2 w wersji 2.0. Pokazane zostaną najważniejsze zmiany, a w szczególności:

 

 

  • nowy system samouczków, który pozwoli początkującym graczom o wiele płynniej wejść do świata gry
  • mroczny poziom trudności stanowiący prawdziwe wyzwanie dla wszystkich weteranów, oraz wprowadzający nowe, potężne przedmioty
  • Arena – tryb w którym gracz zmierzy się z kolejnymi falami wrogów próbując osiągnąć jak najwyższy wynik. Pojawia się w nim również całkowicie nowy potwór dostępny tylko w wersji 2.0.

Wszelkie pytania związane z konferencją CD Projekt prosimy kierować na adres: konferencje@cdprojekt.com