Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

John Rhys-Davies odwiedzi Polskę

 

Nie zapomnijcie wpisać w kalendarz, że w dn. 26-28 października trzeba się wybrać do podwarszawskiego Nadarzyna. Organizatorzy Warsaw Comic Con ogłosili, że brytyjski aktor John Rhys-Davies będzie kolejną Gwiazdą IV edycji wydarzenia!

IV edycja jednego z największych festiwali popkultury w Polsce – 4. Warsaw Comic Con odbędzie się w dn. 26-28 października 2018 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

W trakcie 4. edycji Warsaw Comic Con do Polski przyjadą aktorzy z „Gry o Tron”, „Pamiętników Wampirów”, „Sherlocka”, „Gwiezdnych Wojen”, „Władcy Pierścieni” i wielu innych światowych produkcji. Już teraz wiadomo, że w Nadarzynie z pewnością pojawią się: Andrew Scott – Jim Moriarty z „Sherlocka”, John Rhys-Davies – Gimli we „Władcy Pierścieni” oraz Cara Buono, czyli Karen Wheeler ze „Stranger Things”. Możecie już kupić bilety w przedsprzedaży (do 31 lipca). Harmonogram sprzedaży:

  • II tura: 4 czerwca – 31 lipca – przedsprzedaż biletów na Warsaw Comic Con. 30 zł za bilet jednodniowy / 60 zł za karnet trzydniowy
  • III tura: 1 sierpnia – 30 września – sprzedaż regularna
  • IV tura: 1 października – 25 października – ostatni dzwonek
  • V tura: 26 października – 28 października – IV edycja Warsaw Comic Con. 50 zł za bilet jednodniowy / 100 zł za karnet trzydniowy