Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Kolejne Serialowe Wrota już dziś

„Serialowe wrota” namierzają Avengersów!

Zanim wejdą na ekrany, najpierw zagoszczą na antenie – o drużynie Avengersów będzie można posłuchać już dziś od 19.00 do 21.00 w eLO RMF.

Filmowe uniwersum Marvela rozrasta się o kolejną pozycję – tym razem jednak poświęconą nie jednemu superbohaterowi, ale im wszystkim! W nowym odcinku „Serialowych wrót” przyjrzymy się zatem każdemu członkowi drużyny, od uwielbianego przez wszystkich Iron Mana i podbijającą serca mężczyzn Czarną Wdowę, poprzez mitycznego Thora i prawego Kapitana Amerykę, aż po Hulka z niespodziewaną nową twarzą. Przedstawimy też pierwsze opinie z pokazów przedpremierowych i zajrzymy w przyszłość, zapowiadając to, co czeka nas w kolejnym sezonie komiksowo-filmowej sagi o herosach.

“Serialowe wrota” po debiucie w zeszłym roku powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon.

Więcej na temat audycji na TUTAJ (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz TUTAJ. . Najbliższa audycja rozpocznie się 10 maja, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.