Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Koncerty muzyki ze świata Harry’ego Pottera!

Wszystkich fanów Hogwartu i J.K. Rowling powinna ucieszyć ta informacja. Po raz pierwszy polska publiczność będzie miała okazję wysłuchać na żywo „Harry Potter i kamień filozoficzny in concert” – koncertu pełnej ścieżki dźwiękowej z filmu w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej.

Widowiska odbędą siętej wiosny w czterech miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a bilety są już dostępne na www.eventim.pl Koncerty są częścią globanego tournee, wcześniej zapowiedzianego przez firmy Cine Concerts i Warner Bros Consumer Products, rozpoczętego w czerwcu ubiegłego roku.

Tak o wydarzeniu opowiada Justin Freer, prezes Cine Concerts oraz producent i dyrygent koncertów:

Cykl filmów „Harry Potter”, jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie. Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do usłyszenia po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie.

Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna wykona muzykę z „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, a widzowie będą mogli poczuć jeszcze raz magię filmu, oglądając go na dużym ekranie, zasłuchani w kompozycje Johna Williamsa.

Terminy koncertów:
7.04 – Warszawa – Hala Torwar
9.04 – Gdańsk – Ergo Arena Gdańsk/Sopot
11.04 – Wrocław – Hala Stulecia
12.04 – Kraków – Tauron Arena Kraków

Więcej szczegółów odnośnie Cyklu Koncertów Muzyki Filmowej do Filmów o Harry’m Potterze znajdziecie na stronie harrypotterinconcert.com oraz na eventim.pl

Źródło: eventim.pl