Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Manu Bennett gościem Warsaw Comic Con!

Organizatorzy wiosennej odsłony Warsaw Comic Con ujawnili kolejną gwiazdę, która spotka się z polskimi fanami. Do podwarszawskiego Nadarzyna przyjedzie Manu Bennett! Aktor z pewnością jest znany fanom DC Comics, gdyż występował w „Arrow” jako Deathstroke, ale szerszej publiczności dał się poznać już dużo wcześniej jako Kriksos ze „Spartakusa”.

Podczas wizyty na Warsaw Comic Conie Manu Bennett weźmie udział w sesjach Q&A z fanami, będzie rozdawać autografy oraz pozować do pamiątkowych zdjęć z uczestnikami wydarzenia. Oprócz niego do Polski na Warsaw Comic Con przyjedzie nawet kilkanaście międzynarodowych gwiazd filmów i seriali, w tym inny znany z „Pamiętników wampirów” aktor – Amerykanin Michael Trevino (serialowy Tyler Lockwood). Wśród gości imprezy będą także aktorzy z takich produkcji, jak: „Gra o tron”, „Piraci z Karaibów”, „Hobbit”, „Teen Wolf – Nastoletni wilkołak”, „The 100”, „SKAM” czy „Riverdale”.

III edycja Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w Ptak Warsaw Expo, a jej gwiazdami będą m.in.: Michelle Harrison (“The Flash”), Richard Harmon (“The 100″), Hayley Law (Riveldale”), Cody Saintgnue (“Teen Wolf”), Kristian Nairn (“Gra o tron”) oraz Maul Cosplay (niemiecki kaskader i cosplayer znany z kreacji Geralta z Rivii w oficjalnych kampaniach CD Projekt Red).

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Równocześnie odbędą się także Good Game – Warszawskie Targi Gier i Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show m.in. z udziałem mistrza fantastyki Andrzeja Sapkowskiego. Niezmotoryzowanych na wydarzenia dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na www.warsawcomiccon.pl